Masáže

Objednávejte se na tel. č.: +420 603 719 604

Sportovní masáž

Sportovní masáž napomáhá k rychlému zotavení svalů po sportovním výkonu a tím zlepšuje výkonnost pro další sportovní činnosti.

Masáž doporučuju především aktivním lidem a sportovcům.

Rekondiční relaxační masáž

Rekondiční relaxační masáž je vynikající způsob, jak zabránit bolestem v akutním nebo chronickém stavu. Pravidelné masáže navíc působí preventivně proti bolestem pohybového aparátu.

Doporučuju všem, kteří chtějí pečovat o své tělo a předcházet bolesti.

Masáž lávovými kameny z bazaltu

Masáž lávovými kameny je právem považovaná za královnu masáží. Teplé kameny používané k masáži rozproudí krevní oběh a lymfatický systém, prohřejí a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Tím také napomůže k detoxikaci a očištění organizmu.

Doporučuju všem, kteří mají rádi hřejivé doteky.

Baňková masáž

Nic nedokáže rozhýbat čchi (vitální energii) a krev rychleji než baňkování. Jedná se o metodu tradiční čínské medicíny, při které dochází k výraznému uvolnění svalů a blokád. Baňkování je také přičítán velký význam při očistě organizmu od škodlivých látek, které se koncentrují ve ztuhlém svalstvu.

Masáž probíhá gelovou baňkou a poté jsou na tělo přikládány skleněné baňky.

Doporučuju nejen příznivcům alternativní medicíny.

Upozornění: po aplikaci baněk vznikají malé podlitiny, které jsou způsobené prasknutím drobných cév v podkoží. Tento doprovodný jev baňkování není bolestivý a vymizí pár dní po masáži.

 


 

Poprvé na masáž

Kterou masáž si vybrat?

Nejste-li si jistí, ráda Vám poradím, která z masáží je pro Vás v danou chvíli nejvhodnější.

Před masáží…

nejezte těžké jídlo, ale zároveň není dobré přijít s prázdným žaludkem. Vhodné je odložit šperky, hodinky a sepnout si dlouhé vlasy.

Po masáži…

je důležitý zvýšený příjem tekutin. Pomůžete tak ledvinám lépe odstranit toxiny z těla. Minimálně do druhého dne se vyhněte konzumaci alkoholu a nedoporučuje se dělat nic namáhavého.

Nechoďte na masáž když…

máte kožní ekzémy a vyrážky, zvýšenou teplotu doprovázející akutní zánětlivé procesy jako jsou chřipka a angína, zhoubná bujení a čerstvé pooperační stavy. V ostatních případech lze masírovat vyjma postižených oblastí, např. dolní končetiny při zánětu žil, hojící se jizvy a okolí.

Masáže a terapie v období těhotenství neprovádím.